עדכון כללי כניסה לבניין האקדמיה החל מיום שני, ה-26.4.21

עדכון כללי כניסה לבניין האקדמיה החל מיום שני, ה-26.4.21
26.4.2021

בשבועות האחרונים התקיימה הפעילות בבניין האקדמיה תחת המגבלה של התו הירוק/בדיקת קורונה שלילית בתוקף. הנחיה זו התקבלה בהחלטה משותפת של הנהלת האקדמיה ואגודת הסטודנטים ואפשרה לנו להחזיר פעילות מעשית רבה לבניין. מצד שני, הנחיה זו מנעה מסטודנטים לא מעטים לקחת חלק באותה פעילות. לשמחתנו, בשבועות האחרונים חל שיפור משמעותי בבריאות הציבור בארץ. בעקבות שיפור זה בוטלו תקנות החירום של משרד הבריאות להתמודדות עם נגיף הקורונה, להן היינו מחויבים עד עתה. התפתחות חיובית זו מאפשרת לנו להקל את המגבלות, אך חשוב לציין כי מגפת הקורונה עודנה נוכחת וחובה עלינו להמשיך להקפיד על כללי ההתנהגות המפורטים להלן:

 1. כל הסטודנטים ואנשי הסגל רשאים ומוזמנים להיכנס לבניין האקדמיה ולקחת חלק בכל הפעילויות המתקיימות בה, ללא צורך בתו ירוק/בדיקת קורונה. בכניסה לקמפוס יש להציג תו ירוק או למלא הצהרת בריאות בקישור זה
 2. בזמן השהות בבניין האקדמיה יש להקפיד על:
 • חבישת מסכה בכל זמן, כולל שיעורים עיוניים ושיעורים מעשיים בהם זה ניתן (לא כולל מחול, שירה, כלי נשיפה)
 • שמירת מרחק
 • שמירה על היגיינה
 • אוורור מירבי של כיתות וחדרים
 1. סטודנט שלא יכול להגיע באופן פיזי לאקדמיה, האקדמיה ממשיכה לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר לו להשתתף בלמידה מרחוק. פעילויות שלא ניתן לקיים מרחוק תושלמנה בהתאם לאופי הקורסים ולהחלטות כל פקולטה/מחלקה. סטודנט המנוע מסיבה כלשהי מלהגיע לבניין – אנא ידעו באופן פרטני את ראש/ת החוג ו/או רכזת הפקולטה וזאת על מנת שנוכל להתאים את מערך ההוראה לצרכים האמיתיים, לשמור על פרטיותכם ולדאוג לכך שתקבלו מענה מיטבי. מרצה המנוע להגיע לבניין מתבקש לעדכן את דיקן הפקולטה.
 2. מופעים:
 • כל הסטודנטים רשאים לקחת חלק במופעים המתקיימים בבניין האקדמיה.
 • קהל חיצוני יורשה להיכנס למופעים אלה רק עם הצגת תו ירוק/בדיקה שלילית בתוקף.  
 • במופעים המיועדים להתקיים באולמות חיצוניים יוכלו להשתתף רק בעלי תו ירוק, וזאת בגלל המגבלות של האולמות עצמם.
 1. הקורסים שמתקיימים כרגע במתכונת מקוונת, יישארו כאלה עד סיום שנת הלימודים. קורסים הניתנים באופן היברידי ימשיכו להינתן באופן היברידי. אופן קיום הבחינות/הרסיטלים יקבע בהתאם לתנאים שישררו לקראת סיום שנת הלימודים ובהתאם להנחיות משרד הבריאות.
 2. אנחנו פונים ומבקשים מאוד מכולם, מרצים וסטודנטים כאחד, לשתף פעולה עם רשויות האוניברסיטה והמאבטחים בכניסות לשטח הקמפוס  ולבניין האקדמיה.

פתיחת הבניין לכלל האוכלוסייה משמחת, אך כמו כל השינויים הקודמים, גם היא מציבה אתגר עבור כולנו. עלינו להמשיך ולגלות ערבות הדדית, אחריות ודאגה לאחר, ואנחנו משוכנעים כי מתוך הכוונות הטובות של כולנו, ההתחשבות והמאמץ ההדדיים נוכל גם לאתגר של החודשים הקרובים. חשוב לנו להמשיך ולהתחשב בצרכים השונים של כל קהילת האקדמיה, סטודנטים ואנשי סגל כאחד. אנחנו עומדים לרשותכם לשאלות, התלבטויות ובקשות ומזמינים אתכם לפנות אלינו ולשתף אותנו בכל צורך.

להתראות.

מר אורי נוימן, מנכ"ל
ד"ר עידו אריאל, דיקן הסטודנטים
מר כפיר יעקבי, יו"ר אגודת הסטודנטים

للمشاركة: