מכתב למוסיקאים ולרקדנים שבדרך

מכתב למוסיקאים ולרקדנים שבדרך

פרופ' ינעם ליףבשעה שאתם שוקלים את הכיוון וההתפתחות המקצועית שלכם, הרשו לי להזמין אתכם ולקרוא מכתב זה בשם האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים. 
 
באקדמיה, אתם – התלמידים והסטודנטים נמצאים במוקד. המורים והאמנים המובילים שלנו נמצאים כאן כדי לסייע לכם בפיתוח כשרונותיכם באווירה תומכת. הם יעשו כמיטב יכולתם על מנת להכין אתכם לקריירה מקצועית עצמאית כנגנים, מלחינים, רקדנים ומנצחים.   
בשלושת מוסדות האקדמיה – הקונסרבטוריון, ביה"ס התיכון והאקדמיה המעניקה-תארים - תמצאו תוכניות לימודים חדשניות וגמישות המותאמות לדרככם האישית. 

במוקד הפעילות שלנו נמצאת היצירה והיצירתיות. מגוון רחב של חוויות מצפות לכם: תזמורות סימפוניות, קבוצות מחול, מקהלות, מגוון פרויקטים והופעות של קומפוזיציה ויצירה, סדנאות לג'אז, למוסיקה אתנית, למוסיקה בת זמננו, לבארוק ולאופרה. כמו כן, פועלים באקדמיה מחלקה למוסיקה מזרחית פקולטה למוסיקה רב-תחומית.

בשם חבר הנאמנים והוועד המנהל של האקדמיה, אתם מוזמנים בחום לקרוא ולהתרשם מחזון עמותת האקדמיה.

אנחנו באקדמיה עושים את המירב כדי לספק לכם, התלמידים והסטודנטים, את כל העזרים להם תידרשו להתפתחותכם האינטלקטואלית והמוסיקלית: השימוש במחשב ככלי אמנותי, ספרייה עשירה ומגוונת, מרכז טכנולוגי ואולמות קונצרטים ומחול בהם מתקיימות כשלוש מאות הופעות מדי שנה.  

הודות לקשרינו החזקים עם מוסדות מוסיקליים ברחבי העולם אנו מאפשרים חילופי סטודנטים ומרצים - חוויה מרחיבת אופקים המעניקה ניסיון בינלאומי יקר ערך.

סגל המורים באקדמיה הוא ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. הוא כולל מחנכים, נגנים, זמרים, כוריאוגרפים, מלחינים ומנצחים בעלי מוניטין בינלאומי.
מאות המורים והאמנים שלנו באקדמיה המעניקה תארים מכשירים מדי שנה יותר מ-750 סטודנטים הלומדים לתואר ראשון ושני במוסיקה, מחול וחינוך מוסיקלי. אנו מציעים לכם הזדמנות לחוות את העומק הרב בשלוש הפקולטות של האקדמיה: הפקולטה לאמנויות הביצוע, הפקולטה לקומפוזיציה, ניצוח וחינוך מוסיקלי והפקולטה למחול. 
 
אני מזמין אתכם באופן אישי להצטרף אלינו, בדרך המשותפת למצויינות, באווירה הירושלמית המיוחדת. יחד נאפשר לכם לממש את חלומותיכם באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים.

פרופ' ינעם ליף, 
נשיא האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
 

שתף: