פרויקטים עם בעלי צרכים מיוחדים (בשיתוף פעולה עם פר"ח וות"ת)

פרויקטים עם בעלי צרכים מיוחדים (בשיתוף פעולה עם פר"ח וות"ת)
  • התזמורת האינטגרטיבית- שיתוף פעולה של היחידה לקהילה עם עמותת שק"ל הנותנת שירותים בקהילה לבעלי צרכים מיוחדים ומתמודדי נפש. התזמורת האינטגרטיבית משלבת בין סטונדטים למוזיקאים משק"ל ומאפשרת להם להיות חלק מתזמורת מקצועית ומיוחדת. התזמורת מחולקת ל3 הרכבים והחזרות מתחלקות לעבודה בהרכבים הקטנים ולעבודה בפורום הגדול של התזמורת. על התזמורת מנצח בוגר של האקדמיה יחד עם אסיסטנט ומעבדת. הסטודנטים מלווים רגשית את החברים מעמותת שק"ל, מובילים את ההרכבים, כותבים עיבודים ומנחים אישית-מקצועית את הנגנים משק"ל.
  • מנגנים בנועם- הפרויקט נקרא על שמו של נועם- בחור שהיה מתמודד נפש ומוזיקאי מוכשר. בפרויקט, נפגשים סטודנטים יחד עם מוזיקאים מתמודדי נפש ויוצרים מוזיקה יחד. המפגש המיוחד בהרכב והמוזיקה הנוצרת ביחד מוסיפים אור גדול בחייהם של מתמודדי הנפש. ההרכב מנגן מוזיקה אינסטרומנטלית ויציג את התוצרים בקונצרט סוף שנה במרכז גוננים. 
  • אופק לילדינו- מפגשים פרטניים/קבוצתיים עם ילדים בעלי לקויות ראייה ועיוורון הלוקחים חלק בפעילות בית חינוך עיוורים בירושלים. המפגשים חושפים את הילדים לעולם המוזיקה והמחול ומתקיימים בחדר מוזיקה עם קלידים, מערכת תופים, גיטרות ועוד. הסטודנטים עובדים עם הילדים על נגינה בסיסית, שירה, תנועה וחוויה מוזיקאלית. 

 

חדשות ואירועים

No news and events in this department