לימודי מוסיקה ומחול

לימודי מוסיקה ומחול

האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים היא המוסד הישראלי המוביל בתחומי היצירה, הביצוע, החינוך המוסיקלי והמחול. האקדמיה מציעה מסלולים ללימוד מוסיקה לתואר ראשון (.B.Mus., B.Ed.Mus) ולתואר שני (.M.Mus) וכן מסלולים ללימודי מחול לתואר ראשון (B.Dance) ולתואר שני (M.Dance).
ההיקף והמגוון של הנושאים הנלמדים באקדמיה מכסים כמעט כל אספקט של מוסיקה ומחול, החל מקומפוזיציה קלאסית וכלה בכוריאוגרפיה מודרנית. תחת קורת גג אחת, ניתן למצוא שיעורים במוסיקה של הבארוק, ג'אז, בלט קלאסי ומוסיקה ים-תיכונית, כמו גם שיעורי חינוך מוסיקלי, תנועה וכתב תנועה.

טיפוח הכישרון של הסטודנטים וסיוע במימוש הפוטנציאל המלא שלהם הם היעדים המרכזיים של האקדמיה. האקדמיה מעודדת יצירתיות ומקוריות באמצעות שיתוף פעולה ואינטראקציה על בסיס אישי בין סטודנטים למורים. תשומת לב אישית זו היא המקור היצירתי העומד בבסיסם של מיומנות גבוהה וחווית למידה עשירה.

האקדמיה שואפת למצוינות בביטוי האמנותי והיא ידועה במוניטין הבינלאומי של צוות ההוראה המצוין שלה. הבוגרים והמורים של האקדמיה נמנים על המוסיקאים והרקדנים המובילים בישראל, התורמים לזירת התרבות המקומית ומייצגים את המדינה בהופעותיהם בחו"ל.

הרשמה ומועדי בחינות הכניסה: 

לפרטים נוספים ולרישום המקוון

למועדי בחינות הכניסה