תחרות לנגינת סולו בפסנתר ע"ש חיים קלמי לתש"פ - שלב א'

תחרות לנגינת סולו בפסנתר ע"ש חיים קלמי לתש"פ - שלב א'
Sunday, 14 June 2020, 15:00
Add to Calendar
אולם 221
Participants: 

לפי ההנחיות של משרד הבריאות, בזמן הנגינה אין חובה עטית מסכה.

בישיבת סטודנטים ומורים כקהל – חובת עטיית מסכה וכן ישיבה במרחק של 2 מטר לכל צד.

השתתפות קהל בקונצרט אסורה.

Program: 

15:00
1. איתמר כרמלי
Partita no. 4 in D major,BWV 828:Ouverture J.S. Bach
Fantasia J. Bardanashvili

2. דנה וילונסקי
Valse D'amour Moshkovski
Valse Brillante Moshkovski
Prelude +Fugue in g minor 861 J.S. Bach

3. אייל אורים
English suite no.2 in a minor J.S. Bach

Images Book 1 Reflets dans l'eau C. Debussy

4. נועם דה קאלו
Toccata in e minor, BWV 914 J.S. Bach
Moment Musicaux op.16 no. 4 in e minor Rachmaninoff

הפסקה 16:00 – 16:15

16:15
5. בן מצרי
Keyboard Sonata in C major, Hob.XVI:48 J. Haydn
Toccata in E minor, BWV 914
First movement- Andante J.S. Bach

6. תמר ברגמן
Partita no. 4 in D major ,BWV 828 -Ouverture J.S. Bach
Improvisation No. 15 "Hommage à Edith Piaf" F. Poulenc

7. אוסנת שווגר מלווה בפסנתר: אחינועם קיסר
Concerto no.2 in f minor
Maestoso (1) F. Chopin

8. תומר עבאדי
French Suite no. 6 in E major J.S. Bach
Sonata in a major D. 664
First Movement - Allegro Moderato F. Schubert

הפסקה 17:15 - 17:30

17:30
9. ליאל וקסמן
Fantasy for Piano J. Bardanashvili
'Pour le piano' Suite
I. Prelude C. Debussy

10. טטיאנה דונץ
Etude No. 5 G. Ligeti
Variations op. 41 N.Kapustin

11. מלאכי רוזנבאום
Sonata in b minor Hob.XVI:32
Allegro moderato Haydn
L'Isle Joyeuse Debussy
La Campanella F.Liszt

12. עידו שלום
Impromptu in C minor D.899 Schubert
Etude Waldesrauschen F.Liszt

הפסקה 18:45 – 18:30

18:45
13. שני רפיח
Intermezzo op.117 no 2
Andante non troppo e con molto espressione J. Brahms
Toccata in E minor, BWV 914 J.S. Bach

14. חנן בכר
Sonata No. 6 in G Major Op. 31
1 st movement L.V. Beethoven
Scherzo No. 2 in B flat minor op. 31 F. Chopin

15. זיו סבג
Impromptu op 90 no 3 in G flat Major F. Schubert
Harmonies poetiques et religieuses
Invocation F. Liszt

16. דני עוז
2 preludes after satie in d minor - Ahava ,pricha melavlevet SHAPIRA
Sonata K141 in D minor , Sonata K1 in D minor Scarlatti
Musical moment no. 4 in E minor S. Rachmaninoff

הפסקה 20:00 – 19:45

20:00
17. אנה דייחין מלווה בפסנתר: טל סמנון
Sonate N. 21
1 Part L.V. Beethoven
Etude tableaux N. 4 ,op. 33 S. Rachmaninoff

18. עומר יערי מלווה בפסנתר: פרו'פ איתן גלוברזון
Piano sonata D.537 in A minor
Third movement: Allegro vivace F. Schubert
Ondine Ravel

19. אלמוג אהרוני
Sonata K 380 in E major
Andante commodo D. Scarlatti
Ballade op 38 no. 2 in F major F. Chopin

20 . גו'ליאן לי הוטינג
L’Art de Toucher le Clavecin, Ordre 25ème de clavecin in E flat Major: La visionnaire; La misterieuse; La Monflambert; La muse victorieuse; Les ombres errantes Francois Couperin
El fandango de candil (Goyescas) Enrique Granados

 

Add This: