תחרות דינה תורגמן למוסיקה קאמרית, שלב א' - תשפ"א

תחרות דינה תורגמן למוסיקה קאמרית, שלב א' - תשפ"א
Thursday, 27 May 2021, 16:30
Add to Calendar
אולם 221, בניין האקדמיה
Participants: 

התחרות לזכרם של דינה ומרדכי תורגמן. דינה תורגמן, שהלכה לעולמה בשנת 2015, הייתה אחת מחשובות המורים לפסנתר בישראל. היא העמידה דורות רבים של תלמידים הנמנים עם טובי המוסיקאים בארץ.

Program: 

16:30

1. נעמי חסון ,חלילית, יותם  איינשטיין , אקורדיון, אינגה אוריצקאיה - אבוב

G.F.Telemann            Triosonata in a moll

A. Piazzolla              Fuga y misterio

16:45

2. נועה ברקוביץ' – חליל, מלאכי רוזנבאום - פסנתר

C. Debussy      Prélude de L’après-midi d’un Faune

(arr. by Gustave Samazeuilh)

Charles Marie Widor       Suite for Flute and Piano op. 34

 

17:00

3. אליאס אליאס – כינור, איציק נורי – צ'לו , דריה זלטין – פסנתר

ניצן ורדי – שלישייה מס' 1 "טריומויראט",

J. Brahms            Piano trio No. 1 in B Major Op.8  -  Allegro molto       

 

17:15

4. רואי דיין- מנדולינה, דור עמראן - מנדולינה

Louis Spohr                  Duo Concertante op.67 in D major

Vincent Beer Demander         Centaurs for 2 Mandolins

 

17:30

  5. צי אן ליו – נבל, יואב יצקן  - ויולה, שלי גודין – חליל

C. Debussy            Sonata for flute, viola and harp

Paul Ben-Haim              Chamber music for Flute, Viola and Harp  -   Pastorale

 

00:18

6. סאלקו לקיץ' – כינור, אביב שושני – ויולה, אושרי שתיל – צ'לו,  דני דבורקין – פסנתר

W.A. Mozart               Piano Quartet in G minor                                       

G.Mahler                 Piano Quartet  1st mov.                                   

 

18:15

 7. ליאור גרינוולד – כינור, פולין קליין – כינור, לקסי פלטון – ויולה, הדי רז שחר – צ'לו 

J. Brahms             Quartet No.2 1st mov.                                                           

Shostakovich         Quartet No.7  3rd mov.              

                                      

18:30

8. נאור אקובה – קלרינט, גבריאל ביגל - צ'לו, דני דבורקין – פסנתר

L.V. Beethoven       Clarinet Trio op.11 in B-flat major

II. Adagio

J.Brahms       Clarinet trio op.114 in A minor IV. Allegro

 

18:45

9. דניאל לורנצן – כינור, מריה ברדוגינה – פסנתר, דרור סלמנקה – קרן

J. Brahms                         Horn Trio  Eb Major - Scherzo

Bruch                            Rumänische Melodie in F Minor - 1st mov

 

19:30

10. יאן ליחוויד כינור , עדן מאיר חייט ויולה, הדסה עצמון צ׳לו

L.V. Beethoven         Trio in E flat Major      - Allegrro con brio                                    

                                                     

Gideon Klein       String trio in C sharp minor

 Variace na moravskou lidovou pisen

 

19:45

  יסמין רובלין – כינור, לוראל ברשאי – קלרינט, נועם דה קאלו – פסנתר.11

Bela Bartok                Contrasts Sz. 111 BB. 116

Verbunkos

Darius Milhuad          Suite for Violin, Clarinet and Piano op. 157b

Ouverture

 

20:00

12. איתי דיין- קלרינט, הדס כספי- צ'לו, אלכס שפירוב- פסנתר

J.Brahms                              Clarinet Trio in A minor - Allegro

Nino Rota             Trio for Clarinet, Cello and Piano - Allegrissimo

 

20:15

13. אלון פטרילין- פסנתר, ליאל וקסמן- פסנתר

W.A. Mozart        Sonata for Two Pianos, K. 448   - Allegro con spirit                                          

Witold Lutosławski          Variations on a Theme by Paganini

 

20:30

טום שמרקוב – כינור, איתי קימל - צ'לו, מלאכי רוזנבאום – פסנתר

L.V. Beethoven iano trio op. 70 No. 1 in D major - Allegro vivace e con brio

Schumann        Piano trio No. 1 op. 63 in D minor

 

Add This: