תחרות לכלי קשת לזכרו של דוד גריטס ז"ל, שלב א' - תשפ"ב

תחרות לכלי קשת לזכרו של דוד גריטס ז"ל, שלב א' - תשפ"ב
יום חמישי, 24 מרץ 2022, 17:00
הוסף ללוח שנה
אולם 221
בתכנית: 
Avishag Brand - Cello
בפסנתר: בנג'מין גודמן  אבישג ברנד- צ'לו
17:00
L. van Beethoven Sonata for Piano and cello No.2 in G Minor Adagio sostenuto ed espressivo
Allegro molto più tosto presto
J.S. Bach Suite No.4 in E-flat Major Prelude and allemande
 
Maria Tsioula - Contrabass
בפסנתר: מרינה שייביץ מריה טסיולה – קונטרבס
17:15
F.A. Hoffmeister Solo Quartett Nr. 2 for Solo Contrabass in C Major First Movement - Allegro Moderato
J.S. Bach Six Suites For Solo Cello - Suite No.1 in G Major Minuet I+II - Gigue
 
Maya Zemach - Cello
בפסנתר : בנג'מין גודמן מאיה צמח – צ'לו
17:30
J.S. Bach Suite No. 3 in C Major Sarabande, Gigue
E. Grieg Cello Sonata in A minor First Movment
 
Oshri Shatil - Cello
בפסנתר : בנג'מין גודמן אושרי שתיל – צ'לו
17:45
L. van Beethoven Sonata No.3 in A Major I. Allegro ma non tanto
J.S. Bach Suite No. 2 in D Minor Allemande, Courante
 
Hadas Caspi - Cello
בפסנתר: בנג'מין גודמן הדס כספי – צ'לו
18:00
J. Brahms Cello Sonata No. 2 in F Major Allegro vivace
J.S. Bach Cello Suite No.6 in D Major Prelude, Sarabande
 
Zohar Itzchak - Cello
בפסנתר: דני דבורקין זהר יצחק – צ'לו
18:15
J.S. Bach Cello Suite No.3 in C Major Sarabande and Gigue
D. Shostakovich Cello Sonata Op. 40 in D Minor 4th Mov.
 
Tom Shamrakov - Violin
בפסנתר – מרינה שייביץ טום שמרקוב – כינור
18:30.
J.S. Bach Violin Sonata No. 2 in A Minor Andante and Allegro
N. Paganini Moses Fantasy in E Flat Major Theme and Variations
 
Cesare Zanfini - Viola
בפסנתר – מרינה שייביץ צ'זרה זנפיני – ויולה
18:45
J.S. Bach Partita II BWV 1002 in D Minor Allemanda-Giga
H. Vieuxtemps Élégie Op. 30 in F Minor Andante con moto
 
Hadasa Atzmon - Cello
בפסנתר : בנג'מין גודמן הדסה עצמון – צ'לו
19:15
F. Schubert Arpeggione Sonata D.821 in A Minor 1st Mov.
J.S. Bach Cello Suite 1/6 in G Major/ D Major Minuet 1+2/ Allemande
בפסנתר: יאנה סורקין ליאור גרינוולד – כינור
 
Lior Grunwald 
19:30
S. Prokofiev violin concerto Andantino
J.S.Bach Partita no 2 Gigue and Sarabande
 
David Roth - Violin
בפסנתר: דני דבורקין (שלב א')  דוד רוט – כינור
 
19:45.
J.S. Bach Partita No. 2 for Solo Violin, BWV 1004 in D Minor Chaconne
E. Chausson Poème, Op. 25
 
Shira Shushan - Viola
בפסנתר – יאנה סורקין שירה שושן – ויולה
20:00
J.S. Bach Suite No.2 for Viola Solo in D Minor Prelude, Allemande
F. Schubert Arpeggione Sonata D.821 in A Minor Allegro
 
Ido Hayat - Viola
עידו חייט – ויולה
20:15
J.S. Bach Suite Solo for Cello (Viola) no.3 in C Major Prelude, Allemande
M. Reger Suite Solo for Viola No.1 in G Minor 1. Molto Sostenuto
 
Ruohan Sun - Violin
בפסנתר: גבי טלרוזה רוהאן סון – כינור
20:30.
J.S. Bach Sonatas and Partitas for solo violin, Partita No.2, BWV 1004 in D Minor Allemanda and Giga
E. Grieg Violin Sonata No. 3, Op. 45 in C Minor 1st Mov.
 
Shira Zemach - Violin
בפסתר – יאנה סורקין שירה צמח – כינור
21:00
J.S. Bach Violin partita No.1 in B Minor Courante, Double-Presto
H. Wieniawaski Violin concerto No.2 in D Minor Romance (Allegro non troppo)
 
שתף: