נטע לדר

נטע לדר

נטע לדר

תחומי הוראה: 
תפקידים באקדמיה: 

נטע לדר נולדה בירושלים, בעלת תואר אמן בצ'מבלו בהצטיינות מטעם האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים, בכיתת דוד שמר, ובוגרת החוג למוסיקולוגיה באוניברסיטה העברית (1986). למדה אצל לורט גולדברג בסן פרנסיסקו והשתלמה אצל אמיליה פדיני במילנו וקנת גילברט בסיינה. ניגנה בכתת אמן של גוסטב ליאונהרדט בירושלים.

הופיעה ברסיטלים ובקונצרטים קאמריים בישראל ובאירופה, ניגנה עם מרבית התזמורות בארץ וכן עם התזמורת הקאמרית הפולנית. השתתפה בפסטיבל אבו גוש ושבוע אמני ירושלים, ניגנה כסולנית בקונצ'רטי של באך עם תזמורת הבארוק ירושלים, רביעיית גלתיאה בפסטיבל קול המוסיקה הקאמרית בגליל העליון, ועם אנסמבל מילניום בפסטיבל ישראל. הופיעה בין היתר עם מירנה הרצוג, אליסון קראם, ג'יין ראיין, מיכאל מלצר, דניאל פרדקין, אבי אברמוביץ', עדית שמר, רענן אילון, נועם בוכמן ומרים מלצר. 

היתה אחראית על הניהול המוסיקלי בהצגה "שיח היסמין" של קבוצת התיאטרון הירושלמי (עונת 1995). נמנית עם סגל הסדנה למוסיקה עתיקה משנת 1987. שימשה כמלווה בכתות אמן במרכז למוסיקה ירושלים וכן בתחרויות האביב.
 
באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים החלה ב-1993 בליווי והדרכה של נגנים וזמרים המתמחים בבארוק, לצד פרופ' מיכאל מלצר ומרים מלצר. מאז השתלבה בהוראת צ'מבלו, פסנתר משנה, הדרכת הרכבים, ליווי ואף הרצאות בסדנאות הבארוק.
שיתפה פעולה בפרוייקטים מגוונים של האקדמיה, עם התזמורת הקאמרית, בתחרויות הפקולטה לביצוע (ביניהן קרן צ'ייס), בסדרה "בארוק נבון" עם דוד שמר, "מצויינות" במרכז טארג בעין כרם, פרוייקט מולטימדיה בכנס Sight and Sound  ו"קונצ'רטו לקולנוע" בסינמטק ירושלים, כולם עם מיכאל מלצר.
נטע לדר מעורבת בתהליך העבודה של מועמדים מהאקדמיה שהתמודדו בתחרויות קרן שרת, האביב ואף בברוז' שבבלגיה, ומלווה אותם גם בהמשך דרכם. עם מספר תלמידים מצטיינים הופיעה ברסיטלים לאחר סיום לימודיהם, כשפנו למסלול מקצועי באירופה: ליליה סלבני, יגאל קמינקא, בני אגסי, תמר ענבר, יעלה אביטל ודורון שלייפר.

דוא"ל: 
שתף: